3 komentāri

Šodien plkst. 14.30 iepretim Ministru kabinetam kopā pulcējās Illarions Girss, Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Lindermans un citi prokremliskie aktīvisti, lai dibinātu biedrību “citādi domājošo aizsardzībai”. Brīdī, kad tika parakstīti dibināšanas dokumenti, aktīvistus aizturēja policija, ziņo TV3 Ziņas.

Aizturētie nebija pieteikuši savu mītiņu, bet aktīvisti līdz pat iesēdināšanai policijas automašīnā centīgi uzstāja, ka viņu tikšanās nebija sapulce un policijas rīcība ir prettiesiska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, – lai aizstāvētu “citādi domājošos no policijas izsekošanas Latvijā”, vairāki prokrieviskie aktīvisti, kuri vairākkārt nonākuši Drošības policijas redzeslokā, nolēmuši veidot “tiesībsargājošu biedrību” Latvijas Sirdsapziņas gūstekņu līga.

Kā pastāstīja viens no idejas autoriem partijas Par dzimto valodu biedrs Illarions Girss, biedrība plāno sadarboties ar dažādām cilvēktiesību struktūrām gan Austrumos, gan Rietumos. Plānots sadarboties ar tādām organizācijām kā Amnesty International, Human Rights Watch, Article 19 un Starptautisko cilvēktiesību federācija.

Biedrībā plāno apvienoties Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Buzajevs, Vladimirs Lindermans, Jevgēņijs Osipovs, Girss, Sergejs Malahovskis un Einārs Graudiņš.

TOP komentāri

  • sprīdis
    +2 +2 0

    sprīdis

    kāpēc vēl nav tāda likuma kas dotu tiesības šitos koloradņikus izsūtīt? varbūt vajadzētu nodibināt fondu kas palīdzētu šiem nopirkt biļeti un lielo zemi?
  • Hits
  • sprīdis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl