Policija pie kāda rīdzinieka atrod marihuānu gandrīz 300 eiro vērtībā

Pievienot komentāru
Policija pie kāda rīdzinieka atrod marihuānu gandrīz 300 eiro vērtībā
Foto: AFP / LETA

Policijai Rīgā izdevies aizturēt kādu vīrieti, pie kura atrasti 19 grami marihuānas.

Aizvakar, 9. decembrī, ap pulksten 18.00 Rīgas Centra iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicistiem, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, Lokomotīves ielā aizturēja kādu 1985. gadā dzimušu vīrieti. Pārbaudes laikā likumsargi pie aizturētā vīrieša atrada un atsavināja divus aizdomīgus iepakojumus, kuros, iespējams, atradās narkotiskās vielas.

Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī. Veicot atsavinātās vielas ekspertīzi, policisti noskaidroja, ka abos iepakojumos atrodas 19 grami izžāvētas un sasmalcinātas marihuānas. Melnajā tirgū šāds marihuānas daudzums maksā aptuveni 285 eiro.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš bijis sodīts saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, kā arī par dažādiem mantiskiem noziegumiem.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.