Policija pēc DNS izmeklēšanas atklāj iepriekš meklētu noziedznieku

Komentāri
Policija pēc DNS izmeklēšanas atklāj iepriekš meklētu noziedznieku
Foto: F64

Pateicoties DNS paraugiem, policijai izdevies aizturēt vīrieti par iepriekš pastrādātu zādzību no automašīnas.

Rīgas Latgales iecirknī pirms diviem gadiem tika uzsākts kriminālprocess par zādzību no automašīnas. Policija bija saņēmusi informāciju, ka Ģertrūdes ielā kāds vīrietis piegājis pie Volkswagen markas “busiņa” un ar akmeni izsitis tā logu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad pa izsisto logu ielīdis automašīnā un nozadzis CD magnetolu. Taču, lienot ārā no automašīnas, viņš uz stikla lauskām sagriezies, atstājot asins pēdas. Aplūkojot notikuma vietu, policisti izņēma garnadža DNS paraugu un pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas noskaidroja viņa personību.

Pagājušās piektdienas vakarā Rīgas Latgales iecirkņa policisti Centrālās stacijas apkārtnē pamanīja meklēto vīrieti un viņu aizturēja. Aizturētais ir kāds 1972. gadā dzimis vīrietis, kurš atzina savu vainu izdarītajā. Viņš jau iepriekš desmit reizes bija sodīts par dažāda veida mantiskiem noziegumiem.

Pret vīrieti tika uzsākti divi kriminālprocesi – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, un par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl