Komentāri

Valsts policija ir pārbaudījusi vairāk nekā trīs tūkstoši nelegālā alkohola tirdzniecības jeb tautā dēvēto ”točku” vietu.

2012. gada jūnijā policija izveidoja ”točku karti”, kurā iedzīvotāji varēja anonīmi ziņot par nelegālām alkohola tirdzniecības vietām. Līdz šim policija saņēmusi gandrīz četrus tūkstošus satrauktu iedzīvotāju ziņojumu un pārbaudījusi vairāk nekā trīs tūkstošus adrešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekšlietu ministrijas informācijas centra mājas lapā atrodamā ”točku karte” anonīmajiem ziņotājiem vai šīs vietnes apmeklētājiem ar jau iepriekš atzīmētajiem punktiem nav redzama. Šāda kārtība pastāvot drošības nolūkos. Taču likumsargi ziņo, ka šobrīd tajā ir adreses, par kurām iedzīvotāji ziņojuši pat 20 reižu.

Kopumā Latvijā visvairāk punktu ”točku kartē” atzīmēti Rīgas reģionā, otrs točkām blīvākais ir Latgales reģions, bet tam seko Vidzeme un Kurzeme.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl