Komentāri

Kārtējo reizi policistu nagos iekritis kāds neuzmanīgs pārkāpējs – šoreiz kāda taksometra vadītājs. Ko tad viņš sastrādājis un kādēļ policistiem beigu beigās var nākties viņam pat teikt paldies?

Brīvdienas pievakarē pa Tallinas ielu patrulējošie kārtības sargi ievērojuši kādu visai nekaunīgu taksometra vadītāju, kurš par spīti tam, ka turpat netālu atrodas policisti, bravūrīgi uzbraucis uz gājēju ietves, pie kāda diennakts veikala durvīm. Protams, redzot notikušo, vīri apgriezuši savu auto un devušies aprunāties ar braucamrīka stūrētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr viens no kārtības sargiem pārbaudīja autobraucēja personas datus, kolēģi pieskatījuši satraukto kompāniju. Jau mirkli vēlāk atklājies, ka taksometra vadītājs, pie stūres sēdies par spīti tam, ka viņam nav derīgas vadītāja apliecības, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, savukārt kārtības sargi turpinājuši sarunu ar nervozo trijotni. Turpat auto salonā pie pasažiera atradusies arī melna datora soma, par kuras saturu tās saimniekam nebija īstas nojausmas. Iekšā esot dators, taču kāds, to gan nezinot, jo iekārtu tikai pavisam nesen iegādājis.

Saprotot, ka nejauši sastaptie pasažieri varētu būt kā saistīti arī ar kādu noziegumu, uz notikuma vietu aicināti kolēģi no tuvējā Valsts policijas iecirkņa. Viņiem uzticēta rūpīga braucamrīka un tajā esošo mantu pārbaude.

Šobrīd Rīgas Latgales iecirknī uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu un aizdomīgie pulverīši nosūtīti uz ekspertīzi. Tāpat izmeklēšanas gaitā tiks noskaidrots, kā kompānija tikusi pie datora, svešajiem dokumentiem un bankas kartēm. Iespējams, taksometra vadītāja nevīžība vai bravūra pavisam nejauši izgāzusi kādu kriminālo prātu plānu.

Foto:

Video

Lasi vēl