Policija pamana vīrieti ar dīvainu uzvedību un atsavina metamfetamīnu

Komentāri
Policija pamana vīrieti ar dīvainu uzvedību un atsavina metamfetamīnu
Foto: Keith Allison/Flickr

Policisti aizturējuši vīrieti, kurš savās mantās glabājis 27,4 gramus metamfetamīna.

Tas noticis 17. janvārī ap pulksten 23:00. Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki uz ielas pamanīja vīrieti, kurš izskatījās krietni iereibis. Policisti ar vīrieti uzsāka sarunu, tomēr viņš nespēja adekvāti atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, tādēļ policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrietis atrodas narkotisko vielu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti 1986. gadā dzimušo vīrieti nogādāja policijas iecirknī, kur pārbaudes laikā pie viņa atrada un atsavināja 27,4 gramus metamfetamīna. Šāds daudzums metamfetamīna melnajā tirgū maksā ap 410 eiro.

Aizturētais jau iepriekš bijis divas reizes tiesāts par zādzībām.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl