Policija Olainē atrod vīrieša līķi; turpat dzīvoklī atradies arī viņa piecgadīgais dēlēns

0 Komentāru
Policija Olainē atrod vīrieša līķi; turpat dzīvoklī atradies arī viņa piecgadīgais dēlēns
Foto: F64

Olainē dzīvoklī atrasts miris vīrietis, informē Valsts policija. Turpat dzīvoklī atradies arī viņa piecgadīgais dēls.

Svētdien ap plkst. 16.30 Valsts policija saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Olainē kādā dzīvoklī, iespējams, atrodas vīrieša līķis. Dzīvoklī ar mirušo vīrieti bijis arī viņa piecus gadus vecais dēls, kurš, izejot uz balkona, paziņojis par notikušo kādai garāmgājējai. Savukārt sieviete kopā ar mirušā vīrieša kaimiņiem izsaukusi policiju.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa policisti, kuri dzīvoklī atrada 1984. gadā dzimušā vīrieša līķi. Vardarbīgas nāves pazīmes sākotnēji netika konstatētas, un arī tiesu medicīnas eksperta šodien sniegtā informācija liecina, ka notikušais, visticamāk, nav saistīts ar noziedzīgu nodarījumu.

2011. gadā dzimušais zēns sākotnēji tika nogādāts uz slimnīcu veselības pārbaudes veikšanai, bet vēlāk nodots mātei, kura dzīvo atsevišķi. Policijas redzeslokā ne bērna tēvs, ne māte nebija nonākusi. Lai precīzi pārbaudītu vīrieša nāves apstākļus, policija uzsākusi kriminālprocesu. Vairāk par šo lietu skaties TV3 Ziņās no plkst. 19.00.

0 Komentāru