Komentāri
Policija novērš nelegālas dragreisa sacensības! Aicina ziņot par līdzīgiem gadījumiem
FOTO: Flickr

Sestdien, 23. aprīlī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem izdevās novērst nelegālas dragreisa sacensības Strenču novadā, Plāņu pagastā, Kazruņģī.

Tur ap pulksten 13.00, lai piedalītos, bija ieradušies cilvēki ar 30-40 automašīnām. Policija teritorijā automašīnas neielaida, un lielākā daļa cilvēku līdz pulksten 15.00 šo vietu pameta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka aprīļa sākumā policijas redzeslokā nonāca kāds vīrietis, kurš sociālajos tīklos izplatīja paziņojumu par dragreisa sacensībām Kazruņģī, taču līdz pat pēdējam brīdim neviens šādu pasākumu nebija pieteicis un saņēmis atļauju rīkošanai.

Daļa atbraukušo pauda pārsteigumu, jo uzskatīja, ka sacensības ir likumīgas. Tas liecina vien par to, ka cilvēkiem joprojām nav izpratnes par pasākuma bīstamību, ja tas netiek organizēts, ievērojot pasākumu rīkošanas prasības un drošības normas.

Vēlreiz atgādinām, ka tiem, kuri vēlas rīkot šādus pasākumus, ir jāievēro visas Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā noteiktās prasības, savukārt dalībniekiem ir jāpārliecinās, vai pasākums tiek rīkots saskaņā ar valstī noteikto kārtību.

Policija šai vietai turpinās pievērst pastiprinātu uzmanību un aicina braukt gribētājus turp nedoties, jo sacensības netiek rīkotas legāli, un tas nozīmē, ka, piedaloties tajās, dalībnieki apdraud savu un citu drošību.

Jau vēstījām, ka pirms diviem gadiem Kazruņģī nelegālā dragreisa laikā notika negadījums un dragreisa dalībnieki visai primitīvā veidā nolēma sodīt negadījuma izraisītāju, sadedzinot automašīnu, tādējādi pārkāpjot visas tiesiskās normas un nodarot ne tikai materiālus zaudējumus, bet arī reāli apdraudot sevi un līdzcilvēkus.

Ja pamanītas nelegālas autosacīkstes, aicinām ikvienu ziņot, zvanot pa tālruni: 110.

Lasi vēl