Komentāri
Policijā nonāk iereibis vīrietis, kurš sadusmojies un sācis spārdīt automašīnu
Foto: LETA

Kāds vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, sadusmojies un sācis spert pa otra vīrieša automašīnu, to sabojājot. Incidentā iesaistījusies policija, turklāt smagākais sods, kas draud jaunietim, ir divi gadi cietumā.

Pagājušajā sestdienā Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēmuši izsaukumu, kurā tika ziņots, ka Lucavsalas ielā tiek bojāta automašīna. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp diviem vīriešiem bija izcēlies sadzīviska rakstura konflikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1991. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja viņu iecirknī. Šobrīd pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par huligānismu. Jaunietim par šādu rīcību var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl