Komentāri
Policija notvērusi vīrieti, kas ziņoja par viltus spridzekli Rīgas lidostā
Foto: LETA

Policija aizturējusi vīrieti, kurš sacēla viltus trauksmi par spridzekli Rīgas lidostā, ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Monta Bitiniece.

1981. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nonācis likumsargu redzeslokā par zādzību, kā arī saistībā ar narkotikām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis tika aizturēts pirmdienas vakarā.

Policija zvanītāja motīvu neatklāj. Taču, kā stāsta likumsargi, lielākā daļa šādu zvanītāju ir vai nu psihiski nelīdzsvaroti, vai alkohola reibumā.

Tāpat likumsargi atzīst, ka drīz pēc šādiem zvaniem, kas sacēluši lielu sabiedrības interesi, parasti ir visādi pakaļdarinājumi. Tā tas bijis arī šoreiz, ka drīz vien pēc Rīgas lidostas sāgas tika veikts viltus trauksmes zvans, piemēram, uz kādu Rīgas skolu.

Jau ziņojām, ka sprādziena draudu dēļ 27. aprīlī tika evakuēta Rīgas lidosta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl