Policija noķer vīrieti, kurš Slokā mēģina demontēt sliežu ceļu

Komentāri
Policija noķer vīrieti, kurš Slokā mēģina demontēt sliežu ceļu
Foto: LETA

Kāds garāmgājējs pamanījis vīrieti, kurš sliedēm montēja nost sliežu detaļas. Policija zagli aizturējusi notikuma vietā.

Jūrmalas iecirkņa darbinieki aizvadītajā sestdienā ap pulksten 15.50 saņēma informāciju, ka netālu no dzelzceļa stacijas Sloka vērīgs garāmgājējs pamanījis vīrieti, kurš zog sliežu detaļas. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un aizturēja 1989. gadā dzimušu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti konstatēja, ka zaglis no sliedēm bija nomontējis četrus sliežu pārmijas asmeņu aizliktņus. Vilcienu kustība demontāžas dēļ netika traucēta.

Tomēr, ja garāmgājējs nebūtu pamanījis ļaundari, sliežu detaļu zādzības sekas varētu būt krietni bēdīgākas, jo tika nomontētas sliežu daļas, kas novirza vilcienu uz attiecīgo sliežu ceļu.

Aizturētais, kurš jau iepriekš ir divas reizes tiesāts par zādzībām, atzina savu vainu nodarītajā. Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl