Policija notver vīrieti, kurš nakts laikā patvaļīgi ”iepirkās”

Komentāri
Policija notver vīrieti, kurš nakts laikā patvaļīgi ”iepirkās”
LETA

Nedēļas laikā Bolderājas policijas iecirknī vērsās divu dažādu veikalu pārstāvji, kuri informēja, – nakts laikā, izsitot durvju stiklus, ir apzagtas viņu tirdzniecības vietas. Veikals Stūrmaņu ielā tika apzagts 26. janvārī, savukārt tirdzniecības vieta Gaigalas ielā – 2. februārī. Policijā tika uzsākta izmeklēšana.

Tās laikā tika noskaidrots, ka pirmās zādzības laikā kāds vīrietis izsita veikala durvju stiklus, paņēma iepirkuma groziņu un devās pēc sevis izvēlētajām precēm. Un tad ar pilnu iepirkuma grozu devās prom. Savukārt 2. februārī, pēc līdzīga scenārija kā iepriekš, ļaundaris izsita veikala durvju stiklus, šoreiz izvēlējās iepirkuma ratus un atkal devās ”iepirkties”. Arī šoreiz vīrietis veikalu pameta tikai tad, kad bija izvēlējies sev kārotās preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abos veikalos vīrietis bija nozadzis kopā 25 alkoholisko dzērienu pudeles.

Saistībā ar pastrādātajām zādzībām likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, vakar ap pulksten 22.00 Lielupes ielā, Bolderājā, policisti aizturēja 1988. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī, kur noskaidrots, ka vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Pret vīrieti ir uzsākti divi kriminālprocesi par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl