Komentāri
Policija noķer vīrieti, kurš izsitis automašīnai stiklu un nozadzis navigācijas sistēmu
Ilustratīvs foto: Shaun Dunphy/Flickr

Policija notvērusi vīrieti, kurš Kr. Valdemāra ielā atstātai automašīnai izsitis stiklu un nozadzis no tās navigācijas sistēmu.

Vakar Rīgas Brasas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Krišjāņa Valdemāra ielu, kur apzagta automašīna. Kāds garāmgājējs bija pamanījis, ka vīrietis izsit automašīnas stiklu, nozog navigācijas iekārtu un aizbēg no notikuma vietas, iekāpjot sabiedriskajā transportā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Speciālo uzdevumu bataljona policisti 1982. gadā dzimušo vīrieti drīz vien aizturēja un nogādāja viņu Rīgas Brasas iecirknī. Aizturētais atzina savu vainu zādzībā, un nozagtā navigācijas iekārta tika atgūta.

Par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl