Policija nesteidz izmeklēt traģiskos negadījumus, kuri šokējuši visu sabiedrību

Komentāri

Vairāki traģiski negadījumi, kuri šokējuši sabiedrību pat pēc vairāku mēnešu izmeklēšanas nav atšķetināti, kaut gan šķiet, ka policistiem visas kārtis bijušas galdā. 

Pirms deviņiem mēnešiem šī gada 9. martā. Mežaparkā zem bērnu izklaižu vilcieniņa gāja bojā septiņus gadus vecs puika, kurš brauca ar velosipēdu. Toreiz traģēdija šokēja visus valsts iedzīvotājus, par reāliem aculieciniekiem nemaz nerunājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš šī traģiskā negadījuma pagājuši jau deviņi mēneši. Policijai joprojām nav konkrētu atbilžu par lietas izmeklēšanas gaitu, tā iegājusi strupceļā. Vienīgais, kas mainījies – Mežaparkā parādījušās zīmes ar uzrakstiem – ”Esi uzmanīgs! Tu neesi vienīgais, kurš šeit atpūšas!”

Vēl dažus mēnešus vēlāk atkal neizskaidrojams un ļoti asiņains negadījums. Čaka ielas galā pie gājēju luksofora trolejbuss notriec 32 gadus vecu sievieti un viņas 4 gadus veco meitiņu. Meitene iet bojā negadījuma vietā, mamma vēlāk mirst slimnīcas reanimācijā. Pēc negadījuma policijai liecības sniedza gan liecinieki, gan trolejbusa vadītāja. Pierādījumus sniedza arī Rīgas satiksme. Diemžēl arī šajā lietā rezultātu nav.

Vēl viens negadījums, kurš pavisam nesen lika sabiedrībai pārdomāt to kā mēs visi uzvedamies satiksmē, un pirms pārmetam citiem, noteikti zemapziņā saprotam, ka mums vēl pašiem ir daudz ko mācīties. Šis stāsts ir par motociklistu, kurš septembra beigās Purvciemā pie restorāna Lido, lielā ātrumā uztriecās jaunai sievietei un viņas ratiņos gulošajam zīdainim. Policijas rīcībā toreiz nonāca pat kāda auto video reģistratora ieraksti.

Diemžēl likumsargi nesteidz sabiedrībai atbildēt kāpēc trīs mēnešu laikā izmeklētāji nav noskaidrojuši vai motociklists bija dzēris, vai viņam palicis slikti, vai varbūt pašā braucamrīkā bijis kāds defekts. Mēs turpināsim sekot šo lietu virzībai.

Lasi vēl