Policija nespēj aizturēt vīrieša slepkavu

Komentāri

Naktī uz 27. septembri Purvciemā notika traģisks notikums – tika nāvējoši tika sadurts 28 gadus vecais Vitālijs. Vīrietis, nenākot pie samaņas, pēc divām nedēļām slimnīcā mira. Savukārt policijai nav izdevies aizturēt iespējamo slepkavu, kaut gan tai bija tāda iespēja īsi pēc notikušā.

Kā stāsta nodurtā puiša tuva paziņa Inga, saviesīgā vakarā, kas bija veltīts par godu vienam no Vitālija draugiem, kas devās uz Angliju, nekas neliecināja par tā traģiskajām sekām. Puiši ap četriem rītā iznākuši uz ielas, lai pavadītu līdz taksometram savu draugu. Tajā brīdī blakus atradusies cita kompānija un ne no kā izveidojusies konfliktsituācija, kuras rezultātā Vitālijam tika sadurta artērija kājā. Viņš strauji noasiņoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta Inga, uzreiz tika izsaukta policija, kas pēc brīža ieradās notikuma vietā. Policijai tika uzrādīts dzīvoklis, kurā iemucis iespējamais slepkava. Taču policija vien pieklauvējusi pie durvīm. Tā kā neviens durvis nav atvēris, policija devusies prom. Un tikai pēc kāda brīža ieradās jau divas citas policijas ekipāžas, kas tikai pēc tam no minētā dzīvokļa izveda iespējamo slepkavu.

Valsts policijas Teikas iecirkņa priekšnieks Pauls Krūmiņš skaidro, ka, iespējams, pirmajai policijas ekipāžai nebija likumīga iemesla lauzt dzīvokļa durvis un kādu arestēt. Viņš norāda, – policija drīkst rīkoties tikai uz likumīga pamata, citādāk iestājas kriminālatbildība.

Viņš pratināšanā paskaidroja, ka Vitālijs viņam esot uzbrucis ar nazi. Pēc pratināšanas iespējamais slepkava pašlaik nav aizturēts, raisot nogalinātā Vitālija paziņu un tuvinieku vidū sašutumu.  Tomēr slepkava ir mainījis iespējamo dzīvesvietu, jo minētā Purvciema dzīvoklī, kur tika arestēts, vairs nav sastopams. P. Krūmiņš to skaidro ar dabisku piesardzību, jo pastāv iespēja, ka nogalinātā tuvinieki, atriebības vadīti, varētu organizēt linča tiesu. Viņš arī atzīst, ka Latvijas likumdošanas īpatnību dēļ tikai tiesa drīkst lemt par pirmstiesas apcietinājumu, kas iespējamiem noziedzniekiem dod iespēju palikt uz brīvām kājām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl