Policija īsā laikā atsavina milzīgu daudzumu nelegālo cigarešu

2 komentāri
Policija īsā laikā atsavina milzīgu daudzumu nelegālo cigarešu
Foto: F64

Policijai izdevies atsavināt vairākus simtus tūkstošu nelegālo cigarešu, informē Zemgales reģiona pārvalde.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes policijas darbinieki, strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, šā gada septembra mēnesī un oktobra sākumā atsavinājuši ievērojamā daudzumā nelegālo cigarešu Jelgavas pilsētā un arī Rīgā, kopējā daudzumā 343 445 ar Baltkrievijas Republikas un Krievijas akcīzes markām. Papildus tam policijas darbinieki atsavinājuši arī 455 litrus nelegālā alkohola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelegālais akcizēto preču klāsts tika pārvadāts vairākos transportlīdzekļos Jelgavas pilsētā. Veiktas 17 sankcionētas kratīšanas vairākās adresēs, personu dzīvesvietās, arī Rīgā. Izņemti 4 transportlīdzekļi un saistībā ar nelegālo akcizēto preču apriti, aizturētas 9 personas, kuras nodarbojās ar nelikumīgu akcizēto preču uzglabāšanu un pārvadāšanu, no kurām dažas jau agrāk bijušas nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem nelegālo akcizēto preču aprites jomā.

15. septembrī Jelgavā tika konstatēts, ka ar transportlīdzekli Mazda 323F pārvadā 254 litri nelegālā alkohola, veicot sankcionētu kratīšanu, tika atsavinātas 1400 cigaretes un aizturēti trīs vīrieši.

Savukārt 24. septembrī Jelgavā ar transportlīdzekli Opel Zafira tika pārvadāti un uzglabāti nelikumīgi alkoholiskie dzērieni – 122,7 litri degvīns Smirnoff, 2 litri degvīns Kļukva un 1440 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt kādā cita transportlīdzekļa bagāžas nodalījumā tika pārvadāts 7800 cigarešu un 26 litri spirta un aizturēti trīs vīrieši.

Dažas dienas vēlāk, 28.septembrī Jelgavā, viens no autovadītājiem mēģinājis iedot 200 eiro policijas darbiniekiem, jo ar transportlīdzekli BMW X5 pārvadāja 40180 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, autovadītājs tika aizturēts. Tālākā izmeklēšanas laikā, tika veikta sankcionēta kratīšana aizturētā dzīvesvietā un atsavinātas 74000 cigaretes.

Lielu nelegālo akcizēto preču klāstu atsavināja arī 29. septembrī, transportlīdzeklī Audi A6 tika pārvadātas 40000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām un, veicot sankcionētu kratīšanu, Rīgā atsavināja 50 litrus nelegālā alkohola un 66200 cigarešu. Oktobra sākumā Jelgavā aizturēti divi vīrieši, kuri nodarbojās ar nelikumīgu cigarešu uzglabāšanu un pārvadāšanu, tika veiktas četras sankcionētas kratīšanas un atsavināts 112425 nelegālo cigarešu.

Uzsākti trīs kriminālprocesi par nelegālo akcizēto preču uzglabāšanu un pārvadāšanu, tiek veikta pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesos.

TOP komentāri

 • Eva
  0 0 0

  Eva

  Ja varētu nopirkt par pieņemamu cenu tās cigaretes veikalā,tad nebūtu jāpērk tā kontrabanda,varēju jau kādu marku pārdot veikalos lētāk,nav ko salīdzināt Eiropu ar mums,kādas te algas,kādas tur,tur var dārgās pīpēt.Un nevajag at kal sākt par to,ka jāmet nost utt.
 • Raimonds Cellers
  0 0 0

  Raimonds Cellers

  TAS PRIECĒ,TAD JAU RĪGAS CENTRĀLTIRGŪ CIGARETES UN SĪVAIS BŪS SORTIMENTĀ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl