Policija meklē šo vīrieti – viņa liecība ir svarīga!

Komentāri
Policija meklē šo vīrieti – viņa liecība ir svarīga!
Avots: Valsts policija

Valsts policija par zādzību, kas notikusi janvāra sākumā kādā veikalā Rīgas centrā, aizturējusi vairākas personas. Policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti – notikušā aculiecinieku.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa policisti 10. janvārī ap pulksten 20:20 saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Rīgā, 13. janvāra ielā, kur vairāki jaunieši izdarījuši zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikalā bija ienākusi jauniešu kompānija, kas savstarpēji sarunājušies gan latviešu, gan krievu valodās, un vairākas personas sākušas zagt dažādas pārtikas preces. Zādzības laikā viens no jauniešiem, cenšoties apgrūtināt ļaundaru atpazīšanu, iepūtis sejā smaržas gan pārdevējai, gan kādam klientam. Pēc izdarītās zādzības jaunieši aizbēguši no notikuma vietas.

Rīgas Centra iecirkņa policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamās vainīgās personas un aizturēja septiņus jauniešus – 1994.gadā, 1992.gadā, divus 1996.gadā un divus 1998.gadā dzimušus puišus un 1995.gadā dzimušu meiteni. Šobrīd tiek skaidrota vēl viena ļaundara, kurš piedalījās zādzībā, personība.

Visas aizturētās personas, kuras jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām, atzina savu vainu noziegumā. Pret visiem aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā, savukārt pret ļaundari, kurš iepūtis sejā smaržas veikala pārdevējai un kādam klientam, tiks uzsākts kriminālprocess par huligānismu un zādzību.

Lai sniegtu izmeklēšanai nepieciešamo informāciju, policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti, kurš bijis notikušās zādzības aculiecinieks. Aculiecinieku policija aicina atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200 vai 67086237.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl