Komentāri
Policija meklē divus vīriešus aizdomās par bezpajumtnieku nogalināšanu Valmierā
FOTO: LETA

Vakar Valmierā Valsts policijas darbinieki atrada divu vīriešu līķus ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Izmeklēšanas ietvaros policija šobrīd meklē divas personas un aicina atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par šo personu atrašanās vietu.

Vakar vakarā policija saņēma izsaukumu uz Valmieras pilsētas kapiem, kur bija atrasts kāda 1960. gadā dzimuša vīrieša līķis. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka līķim ir vardarbīgas nāves pazīmes un uzreiz tika uzsākts kriminālprocess. Veicot operatīvās darbības pāris simtu metru attālumā kādā pamestā saimniecības ēkā policisti atrada vēl viena vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka otrs vīrietis dzimis 1959.gadā, abi upuri bijuši bezpajumtnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess un saistībā ar šiem notikumiem Valsts policija meklē divus vīriešus – 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu. Ikvienu, kam ir kāda informācija par šo vīriešu atrašanās vietu, policija aicina ziņot, zvanot 64201300 vai 110.

Šobrīd izmeklēšanas pamatversija liecina, ka starp upuriem un meklēšanā esošajiem vīriešiem iepriekš bija izcēlies savstarpējs konflikts.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl