Komentāri
Policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušās Māsu asociācijas vadītājas meklēšanā
FOTO: LETA

Arvien notiek bezvēsts pazudušās Latvijas Māsu asociācijas vadītājas Jolantas Zālītes meklēšana, norādīja Valsts policijas (VP) preses pārstāvis Dairis Anučins.

Viņš papildināja, ka policija ir saņēmusi dažus ziņojumus un apsvērumus no iedzīvotājiem par pazudušo Zālīti, un policija šo informāciju pārbaudīja un arvien pārbauda, tomēr tas būtisku devumu sievietes meklēšanā diemžēl nav sniedzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat pagaidām policijai nav nekādu versiju par to, kas ar Zālīti varētu būt noticis.

VP pagājušajā nedēļā ziņoja, ka Rīgā bez vēsts pazudusi Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Zālīte, un policija lūdza palīdzību viņas meklēšanā.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1964.gadā dzimušo Zālīti, kura pēdējo reizi redzēta 3. februārī ap plkst. 20.00 Rīgā, Brīvības ielā, sabiedriskā transporta pieturas Matīsa iela apvidū. Viņa devās no darba uz savu dzīvesvietu Rīgā, Vaidavas ielā.

Zālītes augums ir 168 centimetri, viņa ir kalsnas miesas būves, bet mati ir īsi, gaiši blondi. Sieviete bija ģērbusies tumši pelēkā, pagarinātā mēteļjakā un tumši zilās džinsu biksēs. Viņai līdzi bija paliela melnas krāsas ādas soma.

Policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri ir redzējuši sievieti 3. februāra vakarā vai 4. februāra rītā, kad, iespējams, viņa devusies uz darbu. Zālīte, iespējams, pārvietojās ar 17. maršruta trolejbusu.

Ikvienu, kam ir informācija par Zālītes iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz ziņot, zvanot pa tālruni: 67 086 678, 20 269 017 vai 110.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Lasi vēl