Policija lūdz atpazīt vīrieti, kas līdz nāvei piekāvis sirmgalvi

0 Komentāru
Policija lūdz atpazīt vīrieti, kas līdz nāvei piekāvis sirmgalvi

Valsts policija izveidojusi fotorobotu vīrietim, kurš šā gada sākumā uzbrucis un aplaupījis vairākus sirmgalvjus. Viena no cietušajām no gūtajiem miesas bojājumiem slimnīcā mirusi.

Uzbrukums sievietei notika Tukumā 3. janvārī, un 15. janvārī sieviete no gūtajām traumām mira. Vēl viens līdzīgs gadījums notika pēc dažām dienām – 7. janvārī tika saņemta informācija, ka slimnīcā nonākusi 83 gadus veca sieviete, kurai viņas dzīvesvietā nolaupītas mantas. Pēc viņas stāstītā policija izveidoja arī fotorobotu.

Tāpat policijā ir reģistrēts notikums, kad 18. janvārī kādā dzīvoklī Tukumā iegāja divi vīrieši un fiziski ietekmēja 63 gadus veco dzīvokļa saimnieci un nolaupīja viņai mobilo telefonu un naudu. Šajā gadījumā tika aizturēti divi iespējamie vainīgie, no kuriem viens tika apcietināts.

Līdz ar to policija aicina gados vecākus cilvēkus savos dzīvokļos neielaist nepazīstamas personas, kā arī ziņot par aizdomīgām personām.

Tāpat tiek lūgts aplūkot policijas izveidoto fotorobotu, un ja kāds atpazīst šo personu, – ziņot par tās atrašanās vietu, zvanot policijai uz tālruņa numuru 110, 63104100 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Valsts policijas fotorobots

Valsts policijas fotorobots

0 Komentāru