Komentāri
Policija kratīšanas laikā dzīvoklī Ogrē atrod 12 gramus marihuānas; aizturēts 23 gadus vecs puisis
Foto: F64

Valsts policijas darbinieki saņēma operatīvo informāciju par to, ka Ogrē kāds jaunietis tirgo marihuānu. Saistībā ar šo informāciju tika uzsākts kriminālprocess.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, likumsargi noskaidroja jaunieša atrašanās vietu. Savukārt vakar, 9. novembrī, Rīgas reģiona Ogres iecirkņa darbinieki aizturēja šo jaunieti, kā arī veica kratīšanu viņa dzīvesvietā. Likumsargi tajā atrada un atsavināja 12 gramus žāvētas marihuānas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par marihuānas glabāšanu realizācijas nolūkos aizturēja 23 gadus vecu jaunieti, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, iespējama mantas konfiskācija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl