Policija konstatē, ka Alberta ielā suns tomēr netika izmests pa logu

Komentāri
Policija konstatē, ka Alberta ielā suns tomēr netika izmests pa logu
Foto: Valsts policija

Pagājušajā sestdienā, 29. augustā, ap pulksten 14.40 pēc palīdzības pie Valsts policijas Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri tobrīd patrulēja pilsētas centrā, vērsās iedzīvotāji. Viņi apgalvoja, ka Alberta ielā pa logu, iespējams, izmests suns, kas uzkritis uz kādas automašīnas jumta.

Veicot notikušā tālāko pārbaudi, policija konstatējusi, ka notikušais ir nelaimes gadījums, un šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu pret dzīvnieku. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka suns uz kādu laiku bija atstāts viens pats dzīvoklī, un šajā laikā iekļuvis istabā, kurā bija atvērts logs, pa kuru dzīvnieks izlēca.

Kā policijai atzina Dr. Beinerta klīnikas pārstāve, iespējamais negadījuma iemesls varētu būt tas, ka ģimene, kurai pieder suns, ir nesen nomainījusi dzīvesvietu, un suns ar to vēl nav apradis, tādēļ centies izkļūt no telpām. Sunim ir veikta operācija, un dzīvnieks šobrīd jūtas labi. Ir zināms, ka suņa saimnieki par suni rūpējas un sadarbojas ar klīniku suņa atveseļošanās procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija izsaka pateicību Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri savainoto suņu meiteni nogādāja Dr. Beinerta klīnikā.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl