Policija ķērusies pie nelegālajiem pasažieru pārvadātājiem

1 komentārs
Policija ķērusies pie nelegālajiem pasažieru pārvadātājiem
FOTO: Valsts policija

Vakar Valsts policijas Autopārvadājumu uzraudzības nodaļas darbinieki kopā ar kolēģiem no Rīgas domes Satiksmes departamenta Kontroles dienesta veica pārbaudes Maskavas ielā ar mērķi konstatēt pārkāpumus kravu un pasažieru pārvadājumu jomā.

Pārbaudes laikā tika konstatēti divi mikroautobusi, kam bija atļauja veikt neregulāros pasažieru pārvadājumus, taču izrādījās, ka viņi, visticamāk, veic regulāros pārvadājumus maršrutā Rīga-Ogre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika konstatēts, ka no pasažieriem tiek iekasēta nauda, pasažieriem tiek izsniegtas biļetes, automašīnās bija kases aparāti, kā arī tika konstatētas citas pazīmes, kas liecināja, ka pārvadātāji nav rīkojušies atbilstoši atļautajam.

Abos gadījumos noformēti kontroles akti, un visi materiāli nosūtīti Autotransporta direkcijai, kas tiesīga lemt par licences apturēšanu.

Atgādinām, ka pasažieri, kuri izmanto nelegālo pārvadātāju pakalpojumus, riskē ar iespējamu kavēšanos, risku tikt izsēdinātam vai papildu līdzekļu tērēšanu, jo attiecīgais transportlīdzeklis brauciena laikā var tikt aizturēts. Ņemot vērā, ka pārbaudes laiks var ilgt pat vairāk nekā vienu stundu, pasažieriem jārēķinās ar ilgu uzturēšanos transportlīdzeklī vai iespēju meklēt citu pārvietošanās veidu un līdz ar to – papildu tēriņiem par biļeti.

TOP komentāri

  • Konkurentu
    0 0 0

    Konkurentu

    inspirēta tirgus pārdale ar varas struktūru "iebiedēšanas" akciju elementiem. Tas izriet no pēdējās rindkopas - nemaksāsiet "mūsējiem", sēdēsiet kā sastrēgumā ...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl