Komentāri
Policija kāpņutelpā naktī atrod nepilngadīgu meiteni ar zīdaini
FOTO: LETA

Naktī uz 2. martu Rīgas pašvaldības policija (RPP) apsekošanas laikā kāpņu telpā Aglonas ielā sastapusi 15 gadus vecu meiteni ar pusotru mēnesi vecu zīdaini, informē RPP.

Meitene RPP paskaidroja, ka zīdainis ir viņas draudzenes bērns un zīdaiņa māti aizturējuši Valsts policijas (VP) darbinieki. RPP sazinoties ar VP iecirkņa darbiniekiem, šī informācija apstiprinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu bērna veselības pārbaudei izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un ieradās arī zīdaiņa māte. Hospitalizācija nebija nepieciešama.

Bērna māte kopā ar zīdaini devās uz dzīvesvietu, kur policijai sniegta liecība.

Nepilngadīgā meitene nogādāta dzīvesvietā, no meitenes mātes pieņemta liecība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl