Policija kamerās pamana aizdomīgu tipiņu. Izrādās, spoguļu zaglis…

Komentāri

Spoguļu zagļi sagādājuši galvassāpes ne vienam vien autovadītājam, tāpēc sirdi silda fakts, ka vismaz viens no tiem ir nonācis tur, kur viņam jānonāk – drošajās policijas rokās.

Aizdomīgo personu galvaspilsētas videonovērošanas centra darbinieki ievērojuši Alfrēda Kalniņa ielā īsi pirms trijiem naktī. Tuvākā policijas patruļa atradusies vien pāris kvartālu attālumā un, izdzirdot ziņu par šo zagļa uzbrukumu, nekavējoties devusies uz notikuma vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties videokamerām, kārtības sargiem bija zināmas precīzas ļaundara pazīmes, tādēļ, apbraukājot tuvējās ielas, ātri vien izdevies atrast aprakstam atbilstošu jaunieti, un viņš aizturēts.

Skaties foto:

33 gadus vecais vīrietis ar visu pie viņa atrasto “džentlmeņa komplektu” nogādāts Valsts policijas Centra iecirknī, kur par šo zādzību uzsākts kriminālprocess, savukārt automašīnas saimnieku, kurš, visticamāk, atgriežoties pie sava spēkrata, piedzīvojis ļoti nepatīkamu pārsteigumu, sagaidījusi policistu zīmīte, ka automobiļa apzadzējs ir veiksmīgi notverts.

Pašvaldības policijas operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes šefs atzīst, ka šis ir kārtējais apliecinājums tam, ka videokameras ļoti palīdz sabiedriskās drošības uzlabošanā. Pateicoties tām, aiz restēm nonākuši ne tikai zagļi, bet arī laupītāji, varmākas un citi noziedznieki. Starp citu, gandrīz simts videokameras visā pilsētā ir izvietotas jau vairākus gadus, taču, kā redzam, tas ļaundarus neattur.

Skaties video:

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl