Komentāri
Policija Jūrmalā atrod vairāk nekā 31 tūkstoti nelegālo cigarešu, alkoholu un degvielu
Foto: Valsts policija

Jūrmalas iecirkņa darbinieki bija saņēmuši informāciju par divām personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar nelegālās degvielas un cigarešu izplatīšanu Jūrmalā. Policisti saistībā ar saņemto informāciju uzsāka kriminālprocesu.

Pagājušo piektdien agri no rīta, veicot kratīšanas Jūrmalā un Rīgā aizdomās turamo personu dzīvesvietās, policisti kopā atrada un atsavināja 840 litrus dīzeļdegvielas, 10 litrus benzīna, 31 245 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 26 litrus spirta un 14 litrus brūnas krāsas alkoholiskā izstrādājuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1957. un 1961. gadā dzimušus vīriešus, kuri nogādāti izolatorā.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju ir uzsākts kriminālprocess.

Foto: Valsts policijas Facebook profils

Foto: Valsts policijas Facebook profils

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl