Policija izmeklē Ventspilī nežēlīgi nogalināto suņu lietu

Komentāri

Satraucoša ziņa saņemta no Ventspils likumsargiem – aizvadītajās brīvdienās nejauši garāmgājēji Pārventā, pilsētas nomalē uzgājuši divus nogalinātus suņus. Viens no dzīvniekiem, atrasts pakārts kokā, bet otra dzīvnieka līķis atradies uz zemes dažu desmitu metru attālumā.

Protams, ka redzot šādu, patiesi baisu ainu, aculiecinieki meklējuši palīdzību zvanot vietējiem kārtības sargiem. Pirmie notikuma vietā ieradušies pašvaldības policisti, taču arī viņi sapratuši, ka neko daudz palīdzēt nevarēs – šeit darbs kriminālpolicistiem. Pēc notikuma vietas apskates, nekavējoties uzsākta izmeklēšana, kā arī kriminālprocess par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meklējot nežēlīgo dzīvnieku slepkavu, likumsargi aptaujājuši gan vietējos iedzīvotājus, gan šajā apkārtnē strādājošos. Diemžēl, vismaz pagaidām tas nav devis, ne mazāko pavedienu.

Par koku pudurī atrastajiem dzīvnieku līķiem dzirdējuši vai visi netālu mītošie Pārventas iedzīvotāji. Arī notikuma vietai vistuvāk esošās daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji par notikušo ir šokā.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl