Policija izmeklē ”Aerodium” vēja tunelī notikušo nelaimi

Komentāri

Siguldas pusē, izklaides parka ”Aerodium” vēja tunelī vakar gāja bojā kāds jauns vīrietis. Par notikušo, nekavējoties ziņots arī likumsargiem un valsts darba inspekcijai. 

Mediķi, kuri ceturtdienas pēcpusdienā saņēma izsaukumu uz Vidzemes šosejas 47.kilometrā esošo ”Aerodium” vēja tuneli, notikuma vietā ieradās astoņu minūšu laikā. Diemžēl, dakteri vairs nespēja palīdzēt jaunajam vīrietim.

Šobrīd, izmeklētāji kā galveno 29 gadus vecā Polijas pilsoņa pāragrās nāves iemeslu, izvirzījuši nelaimes gadījumu. Vai tajā vainojams pats bojāgājušais, vai tomēr darba devējs – atklās izmeklēšana.

Vēja tuneļa uzlabošanas darbu laikā, notikuma vietā atradušies vēl vairāki cilvēki – bojāgājušā kolēģi, kuri kļuvuši par šī traģiskā negadījuma aculieciniekiem.

Siguldas kriminālpolicijas šefs skaidro, ka pat neskatoties uz to, ka gadījums ir visai neierasts, resursu un pieredzes šīs lietas izmeklēšanai pietiks.

Šodien nelaimes vietā valda klusums, vēja tunelis apjozts ar policijas lentu un nekas neliecina par to, ka šī izklaides vieta, tuvākajā laikā varētu atsākt savu darbu.

Nomierinot visus lidot gribētājus varam atgādināt, ka nelaime notika vietā, kas nav pieejama apmeklētājiem. Tas nozīmē, ka brīdī kad vēja tunelis atsāks darbu, nav pamata šaubām, par tā drošību.

Lasi vēl