Policija izmeklē ”Aerodium” vēja tunelī notikušo nelaimi

Komentāri

Siguldas pusē, izklaides parka ”Aerodium” vēja tunelī vakar gāja bojā kāds jauns vīrietis. Par notikušo, nekavējoties ziņots arī likumsargiem un valsts darba inspekcijai. 

Mediķi, kuri ceturtdienas pēcpusdienā saņēma izsaukumu uz Vidzemes šosejas 47.kilometrā esošo ”Aerodium” vēja tuneli, notikuma vietā ieradās astoņu minūšu laikā. Diemžēl, dakteri vairs nespēja palīdzēt jaunajam vīrietim.

Šobrīd, izmeklētāji kā galveno 29 gadus vecā Polijas pilsoņa pāragrās nāves iemeslu, izvirzījuši nelaimes gadījumu. Vai tajā vainojams pats bojāgājušais, vai tomēr darba devējs – atklās izmeklēšana.

Vēja tuneļa uzlabošanas darbu laikā, notikuma vietā atradušies vēl vairāki cilvēki – bojāgājušā kolēģi, kuri kļuvuši par šī traģiskā negadījuma aculieciniekiem.

Siguldas kriminālpolicijas šefs skaidro, ka pat neskatoties uz to, ka gadījums ir visai neierasts, resursu un pieredzes šīs lietas izmeklēšanai pietiks.

Šodien nelaimes vietā valda klusums, vēja tunelis apjozts ar policijas lentu un nekas neliecina par to, ka šī izklaides vieta, tuvākajā laikā varētu atsākt savu darbu.

Nomierinot visus lidot gribētājus varam atgādināt, ka nelaime notika vietā, kas nav pieejama apmeklētājiem. Tas nozīmē, ka brīdī kad vēja tunelis atsāks darbu, nav pamata šaubām, par tā drošību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl