Policija izjauc bruņotu laupīšanu un aiztur divus bīstamus noziedzniekus

Komentāri
Policija izjauc bruņotu laupīšanu un aiztur divus bīstamus noziedzniekus
Foto: LETA

Par bruņotu laupīšanu aizturētas divas personas, kas iepriekš jau vairākkārt sodītas par šāda veida noziegumiem, informē Valsts policija. Abas personas jau paspējušas atzīt savu vainu.

Pagājušā mēneša beigās, 23. maijā, ap pulksten 10.00 Rīgas Latgales iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Ģertrūdes ielu, Rīgā, kur kādam 1962. gadā dzimušam vīrietim uzbrukušas divas personas. Uzbrucēji, izmantojot gāzes ieroci, cietušajam nodarīja miesas bojājumus un nolaupīja naudas maku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri netālu no notikuma vietas aizturēja vienu no iesaistītajām personām – 1982. gadā dzimušu sievieti. 25. maijā sievietei tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Veicot visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības, Rīgas Latgales iecirkņa policisti un Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicisti noskaidroja arī otru laupīšanā iesaistīto personu – 1983. gadā dzimušu vīrieti, kuru pagājušās nedēļas sākumā aizturēja. Arī aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Abas aizturētās personas jau iepriekš vairākkārt sodītas par zādzībām, laupīšanām, krāpšanām, nelikumīgām darbībām ar finanšu līdzekļiem, kā arī noziegumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām.

Abas laupīšanā iesaistītās personas savu vainu izdarītajā atzīst. Par šo noziegumu sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl