Komentāri

Smagās automašīnas vadītājs, visticamāk, ir iebraucis pretējā braukšanas joslā, tādējādi ceturtdienas vakarā izraisot traģisko avāriju Imantā, Kleistu ielā, sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunda Krapsis.

Iebraucot pretējā braukšanas joslā, notika baļķvedēja un autobusa frontāla sadursme, sacīja N. Krapsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Kleistu ielā Rīgā sadūrās baļķvedējs un pasažieru autobuss. Negadījumā kravas automašīnas vadītājs gāja bojā, savukārt 11 autobusa pasažieri tika ievainoti.

”Lai noskaidrotu apstākļus, tiks veiktas dažādas ekspertīzes – gan par transportlīdzekļu braukšanas ātrumu, gan par to, vai autovadītājs ievērojis visus ceļu satiksmes noteikumus,” sacīja N. Krapsis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl