Policija ierauga pa ceļa vidu skrienošu vīrieti… Tālāk sākas trillera cienīgi notikumi!

3 komentāri

Pirms pāris dienām policisti Sarkandaugavā tvēruši kādu jaunu sievieti, kura rīta agrumā apskādējusi vairākus auto un pēcāk nolēmusi, ka šo situāciju var atrisināt arī aizlaižoties.

Domājams, ka agrajā rīta stundā, dodoties pilsētas ielās, vīri pat nenojauta, ka šīs dienas piedzīvojumi nebūs nemaz ilgi jāgaida. Atlicis vien izstūrēt no pagalma un pirmajā krustojumā apgriezties, lai dotos Vecmīlgrāvja virzienā. Kārtībsargi pamanīja kādu vīrieti, kurš izkāpis no sava auto un pa ceļu skrējis cita auto virzienā.

Kamēr vīri vēroja šo situāciju, lai saprastu, kas īsti notiek, ieslēgusies zaļā gaisma un automašīnas uzsākušas kustību, bet skrienošais vīrietis strauji pagriezies, lai dotos atpakaļ pie sava auto. Ieraugot policistus, viņš skaidri norādījis aizbraukušo auto virzienā un kļuvis skaidrs, ka vīri ko palaiduši garām – vīrietis bija skrējis pakaļ citam auto, kurš pirms neilga brīža apskādējis viņa, kā arī cita vadītāja spēkratu.

Par laimi, vīrieša aprakstītais pelēkais “VW” nebija pat paspējis pazust no policistu redzesloka, tādēļ šoferis spiedis gāzi grīdā un sākusies pakaļdzīšanās. Drīz vien izdevies auto panākt, un, lai arī stūrētājs nav vēlējies apstāties, policisti redzējuši, ka auto apgriežas un strauji iegriežas iekšpagalmos.

Jaunā sieviete gan tālāk atteikusies sadarboties ar policistiem, brīdi vēlāk pat aizsvilusies un parūpējusies par to, lai tiktu iesēdināta busiņā.

Šīs rūpes par māti 23 gadus vecajai sievietei izmaksās krietnu naudas summu, kādu brīdi būs jāpavada aiz restēm, kā arī vismaz pāris gadus nāksies staigāt kājām. Tāpat šajā situācijā apdrošinātāji noteikti vēlēsies, lai sieviete apmaksā arī abu uz Viestura prospekta sasisto auto remontu.

Foto

3 komentāri