Policija bezpajumtnieku glābšanai vien iztērē milzīgas naudas summas

1 komentārs

Ogrē ir kāds pārkāpējs – rekordists, kurš likumsargu iecirknī nonācis jau teju 100 reižu. Ogres pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis atklāj, ka viņa padoto apkalpojamajā teritorijā ir aptuveni desmit tādu pārkāpēju, kurus vai ikviens vietējais kārtības sargs pazīst jau pa gabalu.

Šie pārsvarā iedzert mīlošie bezpajumtnieki likumsargu un vietējo iedzīvotāju uzmanību izpelnās tieši ar savu neadekvāto uzvedību reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldības policijas priekšnieks piekrīt, ka katrs no šiem pastāvīgajiem klientiem krietni patukšo policijas budžetu, un tikai bezpajumtnieku glābšanai vien tiek iztērētas milzīgas naudas summas.

Diemžēl, kamēr būs šādi cilvēki, kuri par mājvietu labprāt uzskata vietējo autoostu, dzelzceļa staciju vai namu kāpņu telpas, kārtības sargiem nāksies reaģēt uz cilvēku sūdzībām par šo tipiņu sastrādātajām cūcībām. Tāpat vīriem nāksies steigties palīgā katram, kurš aizmidzis sniega kupenā vai peļķē, pat neņemot vērā to, ka šādu situāciju konkrētais pilsētnieks piedzīvo jau desmito reizi.

Skumjākais šajā stāstā ir tas, ka, pat neskatoties uz iespaidīgajām soda naudām, kuras vairākiem pārkāpējiem jau veido pat desmit tūkstošus eiro, cerība šo naudu kādreiz piedzīt ir pielīdzināma nullei.

Bezpajumtniekiem pārsvarā gadījumu nepieder nekas vairāk kā mugurā esošās drēbes un stiprais reibums, savukārt par nenomaksātām soda naudām Latvijā cietumā nevienu neliek.

TOP komentāri

  • tarzants
    0 0 0

    tarzants

    Vel bus vairak tadi cilveki,ja valdima neko nemainis cilveka labuma.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl