8 komentāri

Plānupes ielas 7. nama iedzīvotāji Inčukalnā ir šokēti par policija bezdarbību un dzīvo pamatīgās bailēs. Pirms trim nedēļām mājā notikusi slepkavība – kādam vīrietim ar cirvi izšķaidīts galvaskauss, bet pats slepkavnieks joprojām atrodas uz brīvām kājām un turpina uzdzīvi.

Plānupes ielas 7. nams atrodas mazliet nomaļus no Inčukalna centra – otrpus sliedēm, taču gadiem ejot mājā sākuši dzīvot pieklājīgi un strādīgi cilvēki, kuri pamazām savus mitekļus privatizējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai viena dzīvokļa saimnieks – Jānis, joprojām dzīvo uz pašvaldības kakla un turklāt regulāri piedzeras līdz bezsamaņai.

Pavisam nesen – 8. februārī, tieši vienā no šādām iedzeršanas reizēm Jānis ar cirvi sakapājis savu ciemiņu. Spals ar visu kātu palicis ietriekts galvaskausā – tieši šādā veidā cietušais vēl vests uz slimnīcu.

Arī iepriekš Jānis kaimiņiem draudējis, un šī situācija ekselējas jau divdesmit gadus. Kaimiņi ciešanām nolēmuši pielikt punktu. Savu viedokli par ne visai patīkamo kaimiņu neslēpj arī Tatjanas kundze kurai ar Jāni un viņa draugiem jādala kopēja tualete.

Degpunktā komanda vaicāja policijai, kāpēc cilvēka nogalināšanā vainotais Jānis nav aiz restēm. Noziegums smags – atbildība nekāda?

Policijas pārstāvis norāda, ka vīrietim kā drošības līdzeklis ir piemērota policijas uzraudzība un varētu teikt, ka viņš atrodas diezgan stingrā policijas kontrolē. Tas ir viņam ir jāierodas policijas iecirknī divas reizes nedēļā un būtībā solis pa labi, solis pa kreisi un drošības līdzekli uzreiz var arī pārskatīt. Jautāts, vai šobrīd vai viņš var būt bīstams apkārtējiem, policijas pārstāvis norāda, ka šobrīd nekas neliecina par to, ka vīrietis varētu izdarīt noziegumus atkārtoti, un nekas neliecina par to, ka viņš kaut kādā veidā varētu mēģināt izvairīties no izmeklēšanas.

Skaties video!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • jurchiks
  +3 +3 0

  jurchiks

  laikā kad mūsējie gudri spriež par kaimiņvalsts notikumiem... pašmājās notiek ne mazāks bardaks kā izrādās, bet vajag tak uzmanību no sevis kaut kā novērst... STULBUMS, ne tikai citur, bet arī pār Latviju, diemžēl...
 • KAsperskijs
  +3 +3 0

  KAsperskijs

  Pirkstu nospiedumi no cirvja un pirkstu nospiedumi no Jāņa un viņa ciemiņiem.
  Vainīgais ir rokās.
 • chiba
  +2 +2 0

  chiba

  To ka vinjam ir taa baltaa lapa vai kaa vinju tur pareizi sauc,gan nemineeja. Taadeelll arii staigaas pa pagastu nesodits...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl