1 komentārs

Ceturtdien policisti Pārdaugavā dzinuši pēdas kādam dzeltenam “busiņam”, kas zvanītāja vārdiem, iespējams, saistīts ar noziegumu Vakarbuļļos. Kā risinājās notikumi, kad likumsargi pamanījuši meklēto braucamrīku un kas tad atradies busiņā?

Agrā pēcpusdienā galvaspilsētas kārtības sargu rācijās atskanējusi ziņa par nule notikušu noziegumu. Pašvaldības policisti saņēmuši informāciju par “busiņu”, kas varētu būt saistīts ar noziegumu Vakarbuļļos. Pēc īsas pakaļdzīšanās dzeltenais automobilis panākts, un likumsargi šķērsojuši tā ceļu.

Pēc īsas sarunas likuma sargi noskaidrojuši busiņā sēdošo personības – 31, 48 un 66 gadus vecie vīrieši gan apgalvojuši, ka noticis kāds pārpratums.

Tā kā uz vietas noskaidrot patiesību par to, no kurienes tad ir automašīnā atrastie šķembu maisi un cik likumīgi tie iegūti, nebija iespējams, vīrieši ar visu busiņu nogādāti tuvējā valsts policijas iecirknī, kurp uzaicināts arī policijas izsaucējs. Ja izrādīsies, ka trijotne tik tiešām bez atļaujas ieskatījusies svešā īpašumā un aptīrījusi to, par šo nodarījumu var nākties pat kādu brītiņu pavadīt aiz restēm.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl