Policija apcietina trīs cilvēku grupu, kas nodarbojās ar narkotiku tirdzniecību

Komentāri
Policija apcietina trīs cilvēku grupu, kas nodarbojās ar narkotiku tirdzniecību
Foto: F64

Likumsargi ir aizturējuši trīs personas par narkotisko vielu realizāciju un glabāšanu, informē Valsts policija.

Strādājot pastiprināti narkotisko un psihotropo vielu nelegālās aprites apkarošanas jomā, šā gada oktobrī Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas (KrPB ONNEJAN) darbinieki aizturēja trīs personas, kas nodarbojās ar narkotisko vielu realizāciju un glabāšanu. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka šīs personas – divi vīrieši un sieviete, narkotiskās vielas izplatīja ne tikai Jelgavā, bet arī citās vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki vienu personu aizturēja Ozolnieku novadā tieši noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas brīdī. Pie aizturētās personas tika izņemti 5 grami heroīna. Veicot tālākās izmeklēšanas darbības policijas darbinieki papildus atsavināja – 99 gramus amfetamīna, 10 gramus heroīna un 15 reladorma tabletes. Aizturētajai personai tiesa jau ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu ir uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizdomās turēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā. Tiek veiktas pirmstiesas izmeklēšanas darbības kriminālprocesos, izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl