Policija aizturējusi divus ķēdīšu rāvējus; ja esi cietis – ziņo!

Komentāri
Policija aizturējusi divus ķēdīšu rāvējus; ja esi cietis – ziņo!
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirkņa policisti par laupīšanām, kas saistītas ar ķēdīšu raušanu, aizturējuši divus attēlā redzamos jauniešus. Policistiem ir aizdomas, ka šie jaunieši varētu būt pastrādājuši vēl citas laupīšanas, tādēļ aicina ziņot, ja kāds ir cietis attēlā redzamo personu pretlikumīgo darbību dēļ.

Šā gada maija beigās un jūnijā Sarkandaugavā tika reģistrētas vairākas laupīšanas, kad sievietēm no kakla norautas ķēdītes. Dažos gadījumos ticis izmantots arī spēks, jo sievietes pretojušās, kā rezultātā cietušajām nodarīti miesas bojājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā laika periodā Rīgas Ziemeļu policijas iecirknī pavisam kopā reģistrētas septiņas šāda veida laupīšanas un uzsākti vairāki kriminālprocesi. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja vienu no iespējamajiem laupītājiem – 1993. gadā dzimušu jaunieti –, kuru 28. jūnijā aizturēja. Viņš jau iepriekš vairākkārt bijis tiesāts par dažāda veida zādzībām. Turpinot izmeklēšanu, policisti nāca uz pēdām vēl kādam jaunietim. Likumsargi 30. jūnijā aizturēja 1996. gadā dzimušu jaunieti, kurš agrāk bijis tiesāts par zādzībām. Pret abiem aizturētajiem sākti kriminālprocesi par laupīšanām.

Tiesa abiem aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policistiem ir aizdomas, ka attēlā redzamie jaunieši varētu būt saistīti arī ar citiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo jauniešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruņa numuru: 67086000, 67086072, 67086003 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl