Policija aiztur vīrieti, kurš, iespējams, apkrāpis desmitiem pensionāru! Aicina atsaukties cietušos

1 komentārs
Policija aiztur vīrieti, kurš, iespējams, apkrāpis desmitiem pensionāru! Aicina atsaukties cietušos
FOTO: LETA

Iespējams, likumsargiem beidzot izdevies notvert kādu ļaundari, kurš sagādājis ne mazums galvassāpju vairākiem pensionāriem.

Darba dienas priekšpusdienā kāds Mežciema iedzīvotājs pensionārs bija devies uz vietējo Pasta nodaļu, lai izņemtu savu pensiju.

Lai arī sirmais kungs sapratis, ka nejauši satiktais vīrietis viņam nav pazīstams, uzmācīgais tipiņš viņu paspējis apstrādāt. Iekškabatā esošais maciņš nonācis ļaundara rokās, un viņš meties bēgt, vēl pirms cietušais sapratis, kas noticis.

Pāris dienu laikā, pateicoties internetā izvietotajiem fotoattēliem, likumsargiem no iedzīvotājiem bija izdevies uzzināt, gan aizdomās turētā vīra vārdu, gan iespējamo dzīvesvietu un policisti jau grasījušies doties ļaundara meklējumos.

Aizdomās turētais gan pilnībā noliedzis, ka būtu apzadzis pensionārus vai kā citādi noziedzies, taču policistiem ir pamats neticēt 11 reizes sodītajam kungam, kurš krietnu dzīves daļu pavadījis aiz restēm.

Tomēr šīs lietas varētu nebūt vienīgās, jo pēdējā laikā pēc līdzīga scenārija Teikā, Purvciemā un Mežciemā apzagti vēl vairāk nekā desmit pensionāru. Tāpat policisti ir saņēmuši ziņas par to, ka līdzīgi noziegumi paveikti arī citviet galvaspilsētā.

Ja arī jūs esat sastapies ar šo vīru un jums ir kādas krimināla rakstura pretenzijas, taču vēl neesat vērsies policijā, likumsargi gaida jūs Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī.

Video