Komentāri
Policija aiztur vīrieti, kurš februārī Imantā uzmācās mazgadīgai meitenei
Foto: Connor Tarter/Flickr

Policija Ziepniekkalnā aizturējusi vīrieti, kurš 12. februārī maršruta autobusā Imantā uzmācās desmit gadus vecai meitenei.

“Aizturētais ir dzimis 1970. gadā, iepriekš tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām. Policijai pašlaik nav pamata uzskatīt, ka aizturētais vīrietis ir tā saucamais ”Imantas pedofils”, taču viņa iespējamā saistība ar citiem dzimumnoziegumiem vēl tiek pārbaudīta,” ziņo likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada 12. februārī kādā maršruta autobusā Imantā vīrietis uzmācies un mēģinājis ar varu izvilkt no tā mazgadīgu meiteni. Saņemot informāciju par notikušo, policijas darbinieki uzsāka kriminālprocesu un vīrieša meklēšanu. Jau pēc dažām dienām aizdomās par pastrādātajām darbībām pret mazgadīgo tika aizturēts kāds 1980. gadā dzimis vīrietis, tomēr, pārbaudot vīrieša alibi, policija konstatēja, ka aizturētais ar autobusā notikušo nav saistīts.

Turpinot izmeklēšanu un veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās nonākt uz pēdām kādam 1970. gadā dzimušam vīrietim. Pagājušajā trešdienā, 18. martā, vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

“Pēc tam, kad iepriekš aizturētais vīrietis uzrādīja pārliecinošu alibi, Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki turpināja intensīvu un apjomīgu darbu, lai noskaidrotu īsto personu, kas autobusā uzmācās desmit gadus vecajai meitenei. Tā rezultātā mums ir izdevies aizturēt aizdomās turēto – 1970. gadā dzimušu vīrieti,” stāsta Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

“Mums šobrīd nav pamata uzskatīt, ka aizturētais ir saistīts ar Imantā notikušajiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgajām meitenēm, taču mēs pārbaudām viņa saistību ar iespējamiem citiem dzimumnoziegumiem,” stāsta Kriminālpolicijas priekšnieks.

Pašlaik vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Aizturētais vīrietis ir deklarēts un dzīvo Rīgā, pēdējā laikā nekur nav strādājis. Iepriekš vīrietis ir nonācis policijas redzeslokā par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām, par ko ir bijis arī nosacīti notiesāts uz pieciem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl