Policija aiztur vairākus vīriešus un atsavina ievērojamu daudzumu narkotiku

Komentāri
Policija aiztur vairākus vīriešus un atsavina ievērojamu daudzumu narkotiku
Foto: Valsts policija

Policisti par narkotisko vielu glabāšanu un tirgošanu aizturējuši vairākus vīriešus – ir atsavināts karfentanils un teju 50 grami amfetamīna.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti 31. decembrī ap pulksten 1.45 Rīgā, Dombrovska ielā, aizturēja 1982., 1983. un 1984. gadā dzimušus vīriešus. Pie viņiem kopā tika atrasti un atsavināti 49,7 grami amfetamīna. Šāds daudzums amfetamīna melnajā tirgū maksā aptuveni 750 eiro.

Aizturētie vīrieši arī iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu. Šobrīd par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

Tāpat arī Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, tirgo narkotiskās vielas. Pārbaudot iegūto informāciju, policisti vakar, 6. janvārī, Rītupes ielā aizturēja 1996. un 1997. gadā dzimušus puišus, pie kuriem atrada un atsavināja aptuveni vienu gramu karfentanila. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd par narkotisko vielu realizāciju grupā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz desmit gadiem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl