Policija aiztur vairākus vīriešus un atsavina ievērojamu daudzumu narkotiku

Komentāri
Policija aiztur vairākus vīriešus un atsavina ievērojamu daudzumu narkotiku
Foto: Valsts policija

Policisti par narkotisko vielu glabāšanu un tirgošanu aizturējuši vairākus vīriešus – ir atsavināts karfentanils un teju 50 grami amfetamīna.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti 31. decembrī ap pulksten 1.45 Rīgā, Dombrovska ielā, aizturēja 1982., 1983. un 1984. gadā dzimušus vīriešus. Pie viņiem kopā tika atrasti un atsavināti 49,7 grami amfetamīna. Šāds daudzums amfetamīna melnajā tirgū maksā aptuveni 750 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētie vīrieši arī iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu. Šobrīd par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

Tāpat arī Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, tirgo narkotiskās vielas. Pārbaudot iegūto informāciju, policisti vakar, 6. janvārī, Rītupes ielā aizturēja 1996. un 1997. gadā dzimušus puišus, pie kuriem atrada un atsavināja aptuveni vienu gramu karfentanila. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd par narkotisko vielu realizāciju grupā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz desmit gadiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl