Policija aiztur pedofilu, kurš seksuāli izmantojis daudzus zēnus

Komentāri

Policijai ir izdevies aizturēt kādu pedofilu, kurš gadiem ilgi veicis dažādas seksuālas darbības ar bērniem un jauniešiem, LNT 900 Sekundēm apstiprina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Kā intervijā norāda Ķuzis, aizturētā persona interneta vidē darbojusies vairākus gadus. Šī vīrieša darbības ir saistītas ar pornogrāfiska rakstura materiālu izplatīšanu, no viņa cietuši daudzi bērni un jaunieši vecumā no 14 līdz 20 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noziegumi pastrādāti ar zēniem, kuri tikuši seksuāli izmantoti, un par šīm darbībām aizturētais jau pats esot sniedzis liecību. Šī persona darbojusies vienatnē un tas apgrūtinājis viņa izsekošanu, jo, darbojoties uz savu roku, cilvēks ir vairāk neprognozējams, atzīst Ķuzis.

Par šo gadījumu policija sola izplatīt plašāku paziņojumu dienas otrajā pusē.

Intervija ar Intu Ķuzi:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl