Policija aiztur laupītāju, kurš uzbrucis velosipēdistam

0 Komentāru
Policija aiztur laupītāju, kurš uzbrucis velosipēdistam
Foto: ekrānšāviņš

Policijai izdevies aizturēt velosipēda laupītāju, kurš šā gada 31. jūlijā Pārdaugavā, netālu no Kalnciema tilta, uzbruka velosipēdistam. Uzbrucējs cietušajam iesita pa vēderu, atņēma divriteni un aizbēga.

Cietušais pēc laupīšanas vērsās Rīgas Kurzemes iecirknī, kur policistiem pastāstīja par notikušo, kā arī sniedza laupītāja pazīmes.
Policijā tika uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību. Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja vainīgās personas identitāti un izsludināja vīrieti meklēšanā.

Laupītājs ilgāku laiku bēguļoja un izvairījās no policijas. Taču izmeklēšanas laikā izdevās noskaidrot, ka meklētais vīrietis slēpjas kādas paziņas dzīvoklī.

Otrdien, 25. novembrī, policistiem izdevās aizturēt meklēto 1984. gadā dzimušo vīrieti. Pati aizturēšana notikusi ne bez pūlēm, jo aizdomās turamais pretojies. Aizturētais jau iepriekš bijis piecas reizes sodīts par mantiskiem noziegumiem, kā arī par miesas bojājumu nodarīšanu. Velosipēdu cietušajam neizdevās atgūt, jo laupītājs to jau bija pārdevis.

Policija arī pieļauj, ka šis varētu būt tikai viens no vairākiem noziegumiem, tāpēc izmeklēšana turpinās.

0 Komentāru