Komentāri
Policija aiztur krāpnieku, kurš cerēja bankas darbinieci ”paķert uz muļķi”
Foto avots: Valsts policija

Par krāpšanas gadījumu kādā bankas filiālē Aleksandra Čaka ielā, Rīgā, policisti aizturējuši vīrieti, kurš, veicot vairākus naudas maiņas darījumu, centās apkrāpt bankas darbinieci, informē Valsts policija.

Vīrietis bankas filiālē vēlējās samainīt 500 eiro banknoti smalkākās naudas vienībās, taču, kad bankas darbiniece izdeva samainīto naudu, vīrietis pēcāk gribēja samainīt eiro banknotes uz citu valūtu. Maiņas rezultātā viņš bankas darbiniecei iedeva mazāk nekā 500 eiro, daļu paturot sev – tādā veidā mēģinot apkrāpt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, attēlā redzamais vīrietis varētu būt saistīts ar dažāda veida krāpšanām – valūtas maiņas punktos, banku filiālēs vai vienkārši uz ielas, tādēļ Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus krāpšanas gadījumus.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Lasi vēl