Komentāri
Policija aiztur Itālijas pilsoni, kurš pie mācību iestādes pašapmierinājies
FOTO: LETA

Trešdien, 8. jūlijā, pie Rīgas 66. speciālās vidusskolas Katrīnas ielā policija aizturēja 1965. gadā dzimušu Itālijas pilsoni, kurš veica netiklas darbības pašapmierinoties, informē Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Aizturētais Itālijas pilsonis nodots Valsts policijai lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldības policijas darbinieki informē, ka bērni, par laimi, incidentu nav redzējuši, līdz ar ko psiholoģiskas traumas nav guvuši.

Vīrietis netiklās darbības veicis, apstājies iepretim skolai – pie dzīvojamās ēkas sienas. Bērni tobrīd skolā nav bijuši – mazie Dziesmu svētku dalībnieki bijuši mēģinājumā.

Aizturētais ir nevis tūrists, bet Itālijas pilsonis, kurš kopā ar ģimeni dzīvo Rīgā. Turklāt viņš spējis sazināties latviski.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl