Komentāri
Policija aicina informēt par nelikumīgiem dragreisiem un agresīviem šoferiem
FOTO: Flickr

Līdz ar vasaras sezonas iestāšanos aktīvāki kļuvuši autovadītāji, kuri koplietošanas autoceļus izmanto kā autotrases, tādējādi apdraudot savu un jo īpaši citu satiksmes dalībnieku dzīvību un veselību.

Policija aicina ikvienu iesaistīties centienos radīt drošu ceļu satiksmi. Ja esi liecinieks nelikumīgām dragreisa sacensībām vai tev ir informācija par to, kur tādas notiek vai tiek plānotas, ziņo policijai pa tālruni: 110.

”Ja zini kādu, kurš regulāri ar savu agresīvo braukšanu apdraud citus, nofilmē un atsūti mums uz e-pastu vidzemespolicija@gmail.com. Vienlaikus e-pastā norādi notikušā laiku, vietu, automašīnas numuru un savu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā varam sazināties, jo mums, iespējams, būs nepieciešama papildu informācija,” ziņo Valsts policija.

Par šādiem pārkāpējiem informāciju var nodot arī, personīgi vēršoties policijas iecirknī vai rakstot iesniegumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl