Policija aicina atpazīt krāpnieci

Komentāri

Šā gada 28. jūlijā Rīgas Brasas policijas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par svešas personas datu izmantošanu, noslēdzot aizdevuma līgumu. Saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu policija meklē attēlā redzamo sievieti, kura, iespējams, veikusi krāpnieciskas darbības.

Visticamāk, tieši šī jaunā sieviete, kuras attēls nonācis policistu rīcībā, ir vainojama kādā rūpīgi plānotā un pārdomātā krāpšanā. Iespējams, viņas kontā ir pat vairāki noziegumi. Šobrīd zināms, ka jaunkundze, izmantojot svešas personas datus, kā arī viltotus dokumentus kādā interneta veikalā, līzingā iegādājusies dažādas preces.

Diemžēl par šiem notikumiem paši cietušie un policisti parasti uzzina tikai vairākus mēnešus pēc viltvāržu uzdarbošanās.

Pagaidām policisti neatklāj, kā jaunā sieviete ieguvusi svešā dokumenta kopiju, taču izmeklētājiem, tas esot zināms. Šajā vasarā notikusī viltvārdes iepirkšanās ne tuvu nav vienīgā šāda veida krāpšana, turklāt no tām varētu izvairīties, ja pārdevēji būtu uzmanīgāki un varbūt pat godprātīgāki. Zemas kvalitātes pases kopiju nekādā gadījumā nevajadzētu uzskatīt par dokumentu.

Sievietes pazīmes: augums: 170 cm, gaiši krāsoti blondi mati, kalsnas miesas būves, runā krievu valodā, bet prot arī latviešu valodu, ap 25 gadus veca.

Aicinām atsaukties ikvienu, kuram ir zināma attēlā redzamās sievietes atrašanās vieta vai viņas identitāte, zvanot pa tālruņu numuriem: 67030664, 67030630 vai 110 – vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl