Komentāri
Policija aicina atkārtot neseno sasniegumu – svētkus aizvadīt bez bojāgājušajiem
FOTO: LETA

Ik gadus, Līgo svētku un Jāņu laikā, lai pieskatītu autobraucējus un paglābtu sabiedrību no iereibušu stūrētāju izraisītām nelaimēm, simtiem policistu, nevis sēžas pie svinību galda, bet gan uzvelk formu un dodas ielās. 

Ik gadu, lai paglābtu dzērājšoferus un tos, kuri nejauši var pagadīties viņu ceļā tiek rīkotas dažādas sociālās kampaņas – stūrētājus biedē ar avārijām, to šausminošajām sekām un mūžīgu iespēju braukt reibumā, jau viņsaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt par tiem, kurus šīs kampaņas neaizsniedz, vai kuru veselais saprāts jau nogremdēts grādīgajās dzirās, parasti rūpējas likuma sargi. Arī šajā gadā, svētku laikā, viss noritēs kā ierasts.

Ceļu policijas priekšnieks atzīst, ka šīs dažas vasarīgās dienas, kad ļaudis metas gada garākajās svinībās, ir īpaši bīstamas. Taču situācija ar katru gadu uzlabojas un šajā gadā, sabiedrībai ir visas iespējas, atkārtot neseno sasniegumu, kad svētki aizvadīti bez bojāgājušajiem.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl