Plašs ugusngrēks izposta daudzbērnu ģimenes mājokli

1 komentārs

Septiņu bērnu ģimene vakar Tukumā palikusi bez jumta virs galvas. Tiešā nozīmē skatoties – jumts viņiem, protams, ir taču nelielais bēniņu dzīvoklītis izdedzis tik pamatīgi, ka tā atjaunošanai būs nepieciešams vēl ilgs laiks un prāvi līdzekļi. 

Talsu ielas divstāvu namā šodien pēcpusdienā valda miers, bet iedzīvotāju sejās redzams, ka rūpju un bēdu tagad uz pleciem ne mazums. Septiņu bērnu mamma Tatjana pastāsta, ka ugunsnelaime sākusies no gala istabiņas. Par ugunsgrēka iemesliem viņai grūti spriest, taču nevar noliegt – brīdī, kad parādījušies pirmie dūmi, tur tuvumā spēlējušies bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimene šobrīd apsver iespēju pārcelties pie radiem, kuri uz laiku izbraukuši, bet pēc tam pamazām ķerties pie remonta, jo, par laimi, šis ir tas gadījums, kad ēka bijusi apdrošināta.

Tukuma Sociālais dienests Tatjanai piedāvājis pagaidu mitekli. Sieviete saka – bērniem nav vietas antisociālā vidē. Piedāvājums noraidīts.

Arī Tatjanas vīrs Artis ir pārliecināts, ka ar apdrošināšanas naudu un draugu palīdzību paši tiks galā ar postažu. Vienīgais, ka tiešām šobrīd nav iespējams aptvert, kas notika gala istabiņā. Nevienam negribas ticēt, ka vainīgi bērni, bet arī citas versijas šķiet neticamas.

Šis ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad ugunsgrēks jumta konstrukcijās beidzas ar relatīvi maziem zaudējumiem. Ugunsdzēsēju datos norādīts, ka izdeguši sešdesmit kvadrātmetri, bet faktiski vismaz puse no telpas tikai apkvēpusi un tajā pēc neliela kosmētiska remonta varētu dzīvot. Visvairāk cietusi gala istabiņa un virtuve – tur viss jāsāk burtiski no nulles.

TOP komentāri

  • dzika
    0 0 0

    dzika

    Nesaprotu-kur tad bija vecaki? Ka tad vini zin teikt, ka gala istaba bija berni, ja gadijuma nebija majas? Ja bija vecaki Majas, vai tadnejuta, ka dzivokli ir izcelies ugunsgreks? Varbut es kaut ko nesapratu?...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl