Plašs ugusngrēks izposta daudzbērnu ģimenes mājokli

1 komentārs

Septiņu bērnu ģimene vakar Tukumā palikusi bez jumta virs galvas. Tiešā nozīmē skatoties – jumts viņiem, protams, ir taču nelielais bēniņu dzīvoklītis izdedzis tik pamatīgi, ka tā atjaunošanai būs nepieciešams vēl ilgs laiks un prāvi līdzekļi. 

Talsu ielas divstāvu namā šodien pēcpusdienā valda miers, bet iedzīvotāju sejās redzams, ka rūpju un bēdu tagad uz pleciem ne mazums. Septiņu bērnu mamma Tatjana pastāsta, ka ugunsnelaime sākusies no gala istabiņas. Par ugunsgrēka iemesliem viņai grūti spriest, taču nevar noliegt – brīdī, kad parādījušies pirmie dūmi, tur tuvumā spēlējušies bērni.

Ģimene šobrīd apsver iespēju pārcelties pie radiem, kuri uz laiku izbraukuši, bet pēc tam pamazām ķerties pie remonta, jo, par laimi, šis ir tas gadījums, kad ēka bijusi apdrošināta.

Tukuma Sociālais dienests Tatjanai piedāvājis pagaidu mitekli. Sieviete saka – bērniem nav vietas antisociālā vidē. Piedāvājums noraidīts.

Arī Tatjanas vīrs Artis ir pārliecināts, ka ar apdrošināšanas naudu un draugu palīdzību paši tiks galā ar postažu. Vienīgais, ka tiešām šobrīd nav iespējams aptvert, kas notika gala istabiņā. Nevienam negribas ticēt, ka vainīgi bērni, bet arī citas versijas šķiet neticamas.

Šis ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad ugunsgrēks jumta konstrukcijās beidzas ar relatīvi maziem zaudējumiem. Ugunsdzēsēju datos norādīts, ka izdeguši sešdesmit kvadrātmetri, bet faktiski vismaz puse no telpas tikai apkvēpusi un tajā pēc neliela kosmētiska remonta varētu dzīvot. Visvairāk cietusi gala istabiņa un virtuve – tur viss jāsāk burtiski no nulles.

TOP komentāri

  • dzika
    0 0 0

    dzika

    Nesaprotu-kur tad bija vecaki? Ka tad vini zin teikt, ka gala istaba bija berni, ja gadijuma nebija majas? Ja bija vecaki Majas, vai tadnejuta, ka dzivokli ir izcelies ugunsgreks? Varbut es kaut ko nesapratu?...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl