Komentāri
Gūst apdegumus, pirtī sajaucot aukstā un karstā ūdens traukus
Foto: Thomas Wanhoff /Flickr

Applaucējoties ar karstu ūdeni, apdegumus guvis kāds 42 gadus vecs vīrietis Latgalē. Viņš alkohola reibumā gājis pirtī un sajaucis aukstā un karstā ūdens traukus, stāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis nogādāts slimnīcā ar plecu un krūšu kurvja apdegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Pierīgā kādam 28 gadus vecam vīrietim strīda laikā uzliets karsts ūdens, kas apdedzinājis vīrietim plecus un kājas,

Savukārt Kurzemē līdzīgā negadījumā cietis gadu vecs bērns. Viņš norāvis no galda trauku ar karstu ūdeni, apdedzinot ar to seju un rokas.

Kopā mediķi aizvadītajā diennaktī saņēmuši 1206 izsaukumus, no kuriem 278 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl