Komentāri
Pirmsskolas vecuma meitenīte bez vecāku pavadības apmaldījusies; par laimi, viņu pamana policija
Avots : RPP

Otrdien, 12. aprīlī, Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Kurzemes prospektā autobusu maršrutu galapunktā pamanīta pirmsskolas vecuma meitene bez vecāku pavadības, iespējams, apmaldījusies. Policistiem notikuma vietā veicot pārrunas ar meiteni, noskaidroti vien bērna un viņas vecāku vārdi.

Meitene tika nogādāta pārvaldes dežūrdaļā, kur konstatēts, ka 7. aprīlī noticis līdzīgs gadījums, proti, kāda garāmgājēja vēlā vakara stundā pamanījusi uz ielas mazu meiteni, kura bija apmaldījusies. Tajā reizē meitene nogādāta pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes dežūrdaļā, kur noskaidroti bērna vecāku dati un, sazinoties ar bērna māti, noskaidrots, ka sieviete bijusi darbā, bērnu atstājusi vecākās māsas aprūpē, kura par māsiņas pazušanu neko neesot zinājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinot informāciju, noskaidrots, ka tā ir tā pati meitene. Sazvanīta bērna māte, kura nekavējoties ieradās dežūrdaļā un paskaidroja, ka arī šajā gadījumā bērns bijis vecākās māsas aprūpē un arī šajā reizē māsas aiziešanu neesot pamanījusi. Meitene nodota mātei. Ar bērna māti atkārtoti veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Informācija par gadījumiem nodota Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

Lasi vēl