Pirms termiņa brīvlaistiem cietumniekiem ap kāju liks nēsāt speciālas aproces

Komentāri

Latvija plāno ik gadu pirms termiņa atbrīvot divus simtus cietumnieku, un, lai viņus uzraudzītu, 6-12 mēnešus brīvlaistajiem būs ap potīti jānēsā īpaša aproce.

Ar šādu aproci pirms termiņa atbrīvotajiem būs jāuzturas mājās, taču viņi varēs iet arī izklaidēties, sportot utt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja 6-12 mēnešu laikā bijušie cietumnieki nepārkāps noteikumus, tad sods tiks atcelts pavisam, noskaidroja LNT Ziņas.

Šāds risinājums tiks ieviests, jo patlaban Latvijas cietumi ir pārpildīti un tajos trūkst brīvu vietu.

Aproču pārraidītais signāls būs saskaņots ar mājoklī izvietoto uztvērēju, kas informāciju par izlaistā cietumnieka gaitām tālāk pārraidīs uzraudzības centram. Ja persona būs pārkāpusi laika disciplīnu, neatgriežoties mājās laikus, vai pat būs sprādzi pārgriezis, to sistēma uzrādīs un tiks iesaistīta policija. Pirms termiņa atbrīvotajam daudz laika būs jāpavada mājās, bet drīkstēs arī doties uz darbu un pat sportot un iet uz kino.

Skaties foto – kā izskatīsies elektroniskā aproce!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl